TOP 4 najciekawszych wzorów plecaków szkolnych

Schoolchild

Plecak szkolny to obowiązkowe wyposażenie każdego ucznia bez względu na to, w jakiej szkole się uczy i na jakim jest poziomie edukacji. Oczywistym jest, że każdy wiek ma swoje wymagania, a szczególnie zewnętrzny design podawany bywa surowej ocenie. Jednak pomimo zmian w kolorystyce, nadruku czy ogólnej formie wszystkie plecaki muszą spełniać kilka podstawowych warunków.

Plecak szkolny to obowiązkowe wyposażenie każdego ucznia bez względu na to, w jakiej szkole się uczy i na jakim jest poziomie edukacji. Oczywistym jest, że każdy wiek ma swoje wymagania, a szczególnie zewnętrzny design podawany bywa surowej ocenie. Jednak pomimo zmian w kolorystyce, nadruku czy ogólnej formie wszystkie plecaki muszą spełniać kilka podstawowych warunków.

Zalicza się do nich trwałość wykonania, poddawana wielu próbom przez młodych użytkowników, odpowiednia, jak najbardziej praktyczna organizacja wnętrza oraz wygoda noszenia nawet przy znacznym obciążeniu.

Oto cztery najlepiej spełniające te warunki modeli:

1. CHI 710

Trzykomorowy plecak dla dziewczynki do szkoły podstawowej to przykład wyjątkowej, bardzo efektownej kolorystyki w połączeniu z motywem motyli.

Ciemna barwa plecaka zapobiega brudzeniu, a różowe dodatki nie tylko pięknie komponują się z fioletem, ale też podkreślają dziewczęcy styl. Na funkcjonalność plecaka składa się idealnie rozwiązane wnętrze, w którym przewidziano nie tylko trzy duże i pojemne komory, ale też zapinaną na zamek kieszeń wewnętrzną i karabińczyk na klucze. Plecak ma kilka kieszeni i uchwytów zewnętrznych pozwalających na schowanie butelki z napojem czy przypięcie worka z obuwiem na zmianę.

2. CHI 698

Plecak zaprojektowany w wojskowym stylu, dostępny w kolorze zielonym i niebieskim. Jest to model przeznaczony dla chłopców na etapie edukacji w szkole podstawowej.

Model plecaka został starannie przemyślany pod kątem zainteresowań i typowych dla wieku 10-14 lat preferencji. Wojskowy w swoim klimacie nadruk, wizerunki samolotów oraz charakterystyczny kolor to wielokierunkowe nawiązanie do męskich zajęć, podkreślające płeć i indywidualne pasje użytkownika. Plecak wyposażono w trzy praktyczne komory, dwie zewnętrzne zapinane kieszenie, usztywniający plecy wyjmowany stelaż oraz wygodny system regulowanych szelek.

3. CHI 705

Plecak posiada bardzo specyficzny, nowoczesny i zarazem uniwersalny nadruk, dzięki któremu doskonale sprawdzi się jako wyposażenie dziewcząt oraz chłopców.

Głównym atutem modelu jest jego ciekawa forma – lekko zwężająca się ku górze, dzięki czemu plecak jest zgrabny i lżejszy optycznie od sztywnych modeli. Plecak posiada szerokie szelki, profil aluminiowy usztywniający plecy, dzięki któremu ciężar jest rozprowadzany równomiernie po całości pleców. Pomimo dwóch komór jest on bardzo pakowny, a poza tradycyjnym wykorzystaniem na potrzeby szkolne z powodzeniem sprawdzi się na wycieczkach. motyw stanowi odniesienie do młodzieżowej sztuki graffiti.

4. CHI 701

Wyjątkowo dziewczęca i bardzo wdzięczna pod względem designu wersja plecaka dla dziewcząt od drugiej do szóstej klasy szkoły podstawowej.

Z uwagi na jasną kolorystykę model należy do nietypowych, dlatego przeznaczony jest dla dziewcząt, które bardzo dbają o swoje rzeczy. W nagrodę otrzymują wyjątkowo piękny design wyróżniający się spośród setek innych modeli. Połączenie bardzo kolorowego nadruku na białym tle oraz różowych dodatków tworzy niezwykle wesołą całość. Plecak jest bardzo wygodny z uwagi na regulowane szelki oraz usztywnione plecy wyposażone w lekki stelaż aluminiowy i specjalną siateczkę zapewniającą oddychanie skórze. Dostępny również w wersji chłopięcej.

Designerskie plecaki dla uczniów na każdym etapie edukacji to przede wszystkim produkty firmy Topgal. Każdy z nich dzięki zastosowaniu doskonałych materiałów wytrzyma wiele lat użytkowania, a piękny design i pojemne wnętrza pełne praktycznych schowków zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Dodaj komentarz