Małe Misie – profesjonalna opieka i edukacja

male-misie

Oddając dziecko do żłobka czy przedszkola, rodzice mają wiele dylematów. Zastanawiają się, czy pociecha będzie miała profesjonalną opiekę i czy pobyt w placówce nie wpłynie negatywnie na rozwój malucha. Takich wątpliwości nie mają rodzice, którzy wybrali Małe Misie – zespół placówek w Warszawie oferujących opiekę żłobkową i przedszkolną.

Małe Misie to placówki, należące do Zespołu Niepublicznych Żłobków Integracyjnych, które kierują się zasadą „Innowacyjność w pielęgnacji”. Umiejętnie łączą profesjonalną opiekę z edukacją oraz profilaktyką zdrowotną. Rozwój dzieci jest stale monitorowany, a program nauczania dostosowywany do indywidualnych potrzeb każdego malucha. Odpowiednio wykwalifikowana kadra (logopedzi, pedagodzy, psychologowie) wychwytują wszelkie dysfunkcje rozwojowe, wdrażając skuteczne terapie. Dlatego Małe Misie to placówki, w których zdrowe dzieci integrują się z dziećmi z różnymi dysfunkcjami, co uczy wrażliwości oraz akceptacji dla każdego od najmłodszych lat. Realizowane są nowoczesne programy edukacyjno-rozwojowe, które stanowią najlepsze wsparcie rozwoju. Wiadomo przecież, że zbierane od pierwszych miesięcy życia doświadczenia wpływają na późniejszy rozwój i kształtowanie osobowości.

O profesjonalną opiekę i edukację dbałą odpowiednio wykształcone opiekunki. Same są matkami, dlatego doskonale wiedzą, w jaki sposób rozmawiać z dziećmi, jak je zainteresować i stymulować ich rozwój. Każdego dnia realizowany jest konkretny plan, w którym zawsze jest miejsce na zabawę, naukę i odpoczynek. Z troskliwymi Ciociami dzieci uczą się prostych wierszyków, śpiewają piosenki (także po angielsku), biorą udział w rytmice oraz zajęciach ruchowych. Jest też czas na odkrywanie ciekawego świata podczas spacerów po lesie czy ogrodzie.

Małe Misie dbają także o prawidłowe żywienie dzieci. Placówki posiadają własne kuchnie, w których przygotowywane są pełnowartościowe posiłki, również z uwzględnieniem indywidualnych dietetycznych wytycznych. Dzięki temu już od najmłodszych lat wpajane są zdrowe nawyki żywieniowe, co owocuje w przyszłości.

Jeżeli poszukujesz profesjonalnych placówek, które gwarantują najlepszą opiekę – jak u prawdziwej cioci lub babci, Małe Misie to idealne miejsce dla Twojego dziecka. W końcu to Super Żłobek 2013 – zwycięzca w konkursie organizowanym przez M. St. Warszawa w kategorii żłobków niepublicznych.

malemisie.pl – Małe Misie to miejsce uwielbiane przez dzieci

Dodaj komentarz