Artykuły w kategorii: Bez kategorii

Kolorowy i niezwykle smaczny świat zagranicznych słodyczy

Znudziły Ci się tradycyjne słodycze dostępne w popularnych sklepach? Pragniesz wypróbować nowe smaki? Postaw na zagraniczne słodycze z najróżniejszych zakątków świata! Z naszego artykułu dowiesz się, jakie ciekawostki oferują światowe rynki słodyczy.

Czytaj dalej…

Jak utrwalić makijaż? Sięgnij po fixer!

— Artykuł reklamowy —

Utrwalacz do makijażu to inaczej fixer. Po kosmetyk ten wiele kobiet sięga nie tylko przy okazji wielkiego wyjścia, ale także w codziennej pielęgnacji. Kosmetyk ten przedłuża trwałość make-up, sprawia, że nie pozostaje on na ubraniach, nie “ściera” się z twarzy, dzięki czemu twarz wygląda cały dzień tak, jak po pomalowaniu jej rano.

  1. Jak używać utrwalacza do makijażu?
  2. Jaki utrwalacz do makijażu wybrać?

Czytaj dalej…

Masz szorstką i suchą skórę dłoni? Zobacz, jak sobie pomóc

Codzienne zmywanie, pranie ręczne, kontakt z detergentami czy uboga dieta – wszystkie te czynniki mogą sprawiać, że skóra na naszych dłoniach staje się sucha i pomarszczona. Jak możemy sobie pomóc? Zobaczcie, którym kosmetykom warto bliżej się przejrzeć.

Czytaj dalej…

Skuteczna terapia sensoryczna z pomocą kamizelek obciążeniowych

Jeżeli Twoja pociecha cierpi na problemy z integracją sensoryczną, to z pewnością wiesz, jak ważny jest jej komfort psychiczny i fizyczny w trakcie dnia. Nawet najprostsze czynności mogą być problematyczne i negatywnie odbijać się na zachowaniu malucha. Problemy z integracją sensoryczną najczęściej dotyczą dzieci z zaburzeniami układu nerwowego. ADHD, zespół Downa, Aspergera, czy w końcu PDD – w przypadku tych problemów warto zapoznać się z terapią sensoryczną przy pomocy kamizelek obciążeniowych. Czym one są i jak działają?

Czytaj dalej…

Schorzenia nerek, o których warto wiedzieć

bolplecow

Chociaż układ moczowy należy do ważnych elementów organizmu, rzadko kiedy pamiętamy o odpowiednim dbaniu o jego prawidłowe działanie. W wyniku zaniedbań może dojść do powstawania różnego rodzaju infekcji, dlatego dobrze zwracać uwagę na pierwsze niepokojące symptomy.

Czytaj dalej…