Bajkowa porcelana dla dzieci

porcelana

Wśród dzieci często zdarzają się tak zwane „niejadki”, które ciężko przekonać do jedzenia. A jak wiadomo nasze pociechy powinny każdego dnia przyjmować odpowiednią porcję witamin i różnego rodzaju składników odżywczych.

Jak zatem przekonać dziecko do codziennych posiłków, które nie będą dla niego przymusem, lecz prawdziwą przyjemnością? Jednym z pomysłów może być przygotowywanie ulubionych potraw naszego malucha – wtedy mamy pewność, że ze smakiem pochłonie swoją porcję. Na dłuższą metę takie rozwiązanie raczej się nie sprawdzi. W końcu powinniśmy podawać dzieciom różnorodne posiłki, znając zaś ich szczególne upodobania do słodkich i niezbyt zdrowych potraw, każdego dnia na stole lądowałyby naleśniki, frytki albo kurczak. Dlatego proponujemy inne rozwiązanie – zakup kolorowej, dziecięcej porcelany.

Z pięknego talerzyka smakuje o wiele lepiej

Dzieci uwielbiają kolorowe, zabawne motywy i nadruki – kwiatuszki, zwierzątka, samochodziki czy postaci z bajek. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wprowadzić je także do domowej zastawy stołowej. Brzdąc poczuje się ważny jeśli sprezentujemy mu własny talerzyk, miseczkę i kubeczek, z którego tylko i wyłącznie on będzie korzystał. Z pewnością pięknie podany posiłek pobudzi także jego apetyt. Zastąpienie plastikowych naczyń, tymi wykonanymi z porcelany niesie ze sobą jeszcze jeden, dodatkowy plus – synek czy córka nauczy się ostrożności i odpowiedzialności. Maluch z pewnością będzie uważał, by ukochanemu kubeczkowi nie odpadło uszko. Jeśli jednak przydarzy się niefortunny wypadek i coś zostanie stłuczone, świat się nie zawali. Porcelana nie jest aż taka droga, żeby nie można było brakującego elementu ponownie zakupić.

Co w ofercie firmy Witek’s

W asortymencie firmy Witek’s oferującej wyroby porcelanowe, szklane, kryształowe, kuchenne i dekoracyjne znajdziemy także kolorowe, ciekawie zdobione naczynia porcelanowe, które mogą przypaść do gustu naszym pociechom. Szczególnie polecamy takie kolekcje jak Spring Butterflies, Rose czy Lavende. Z pewnością niejedna dziewczynka zakocha się w bajecznie pięknych kwiatach albo motylkach zdobiących komplecik wykonany z porcelany. Taki zakup może okazać się także świetnym pomysł na prezent – na Dzień Dziecka, urodziny, czy nawet na Pierwszą Komunię. Już od małego możemy uczyć nasze dzieci zasad savoir vivre i prawidłowego korzystania z naczyń oraz sztućców. Zainteresowanych zakupem wysokiej jakościowo, ślicznie zdobionej porcelany w niewygórowanych cenach odsyłamy na stronę porcelana – www.witeks.pl.

Dodaj komentarz